(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Lábus: Spejbl a Hurvínek? Moje srdeční záležitost!

PRAHA – Na rovinu přiznal, že sport a hlavně fotbal nejsou jeho nejoblíbenější disciplíny. Jiří Lábus přesto ale nemá, nebo spíše neměl, k pohybu daleko. Jak přiznal, v minulosti zkoušel box, v současnosti na něj jen vzpomíná, protože času a možná i síly, už není nazbyt.

Oblíbeného herce jsme zastihli v divadle Spejbla a Hurvínka, kam si přišel pro Cenu humoru Vlasty Buriana za rok 2013. „Tyhle dvě loutky jsou moje srdeční záležitost. Jako kluk jsem na ně chodil pravidelně a vždycky se bavil. Jejich příběhy měly vždycky humor a byly vždy o něčem,“ nechal se slyšet Lábus, a když zjistil, že ve foyeru jsou jeho oblíbenci vystaveni v nadživotní velikosti, hned se s nimi přišel přivítat a „popovídat“. A to ještě netušil, že se s nimi potká ještě jednou i na zdejším jevišti, když převzal Cenu humoru Vlasty Buriana za rok 2013. Za ten letošní ji totiž získali jeho dva oblíbenci – Spejbl a Hurvínek neboli jejich domovská dejvická scéna.

Součástí včerejšího podvečerního předávání cen Společností Vlasty Buriana bylo i vyhlášení čtrnáctého ročníku ankety o Nejsympatičtějšího brankaře. Tu získal gólman Dukly Praha Filip Rada.

„Já kopanou nesleduji a nechodím na utkání ani nehltám zápasy v televizi, ale k brankařům mám respekt. To, co jsem semtam viděl, že dokáží chytit je pro mne, jako laika, nepředstavitelné. Proto jim držím palce a slibuji, že se jim do jejich řemesla nebudu plést,“ dodal Jiří Lábus.

23. 6. 2014 02:03 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.