Láďa Hruška (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Láďa Hruška je romantik. Letní noci v kině pod širým nebem.....

Herci známí z oblíbených českých filmů a seriálů a moderátoři televize Prima se vypravili do letního kina. Na střeše OC Černý Most se spolu s několika stovkami návštěvníků podívali na film Padesátka. Diváky přivítal i jeden z hlavních protagonistů této „zimní komedie“, herec Ondřej Pavelka.

Ondřej Pavelka už film samozřejmě viděl, ale neodolal a zůstal i na část promítání pod širým nebem. „Chtěl jsem zažít tu atmosféru, bezprostřední reakce diváků. Když jsem byl v zimě na chalupě, tak mě kamarádi pozvali a šli jsme na Padesátku celá vesnice do kina v Karlových Varech, byl to úžasný zážitek. Jaké mám plány na léto? Vždycky si říkám, že budu relaxovat, protože jsem docela línej. Ale pokaždé to dopadne jinak, letos jsem například začal natáčet jeden seriál, takže volna budu mít asi málo. Tak snad budu línej příští rok,“ smál se Ondřej Pavelka. 

Moderátor Láďa Hruška už Padesátku taky viděl, ale ani on si ji nenechal ujít. „Myslím, že je to ideální zimní komedie do letního kina. Rád jsem se na ni podíval znovu. Zrovna nedávno mě napadlo, že u nás v Městci Králové bychom mohli letní kino zřídit, protože letňáky mají úžasnou atmosféru, která k prázdninám prostě patří.“ 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 6. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.