Láďa Hruška i podruhé slaví úspěch s kuchařkou receptů. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Láďa Hruška se vrací: Má novou kuchařku, která je už rozebraná, a pojede turné!

Láďa Hruška se vrací je titul nové kuchařky “pro samouky“, kterou na trh uvádí firma Petra Novotného, přičemž prodej odhaduje kolem 250 tisíc výtisků. Kuchařka o 160 stranách se 73 recepty se začne oficiálně prodávat právě dnes.

„Všechny recepty jsem pracně vyhledal a samozřejmě i otestoval. Jsou tam absolutní novinky, ale i návody na jídla, které jsem objevil v archivech, v šuplících a odborně je podle svého upravil. Aby vaření bylo pro samouky jednodušší, pracně jsem přepočítal suroviny na lžíce, hrnce, hrnky, tedy na jednoduché odměrky. Každý by to tedy měl hravě zvládnout,“ prozradil na křtu knihy Ladislav Hruška (37).

Jak uvedl distributor kuchařky, první náklad, padesát tisíc výtisků, už je rozebraný. Hruškův manažer Pavel Novotný dodává, že v současné době dotiskují dalších třicet tisíc kusů.

Ladislav Hruška chce prodej knihy podpořit také měsíční tour, kdy se vydá na autogramiádu po třiceti českých a moravských městech. Začínat by měl 7. září v Praze a končit 8. října v Mostě. Mimo jiné si dal za cíl pokořit český rekord v počtu autogramiád v jednom měsíci a počtu podepsaných knih.

Kromě knížky má gurmánský experimentátor i nový kutilský pořad na TV Prima s názvem Vychytávky Ládi Hrušky, který měl premiéru včera.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 9. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.