Trápí Ladislav Štaidl svou partnerku hlady, nebo jen žertoval? (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Ladislav Štaidl přiznal, že svou štíhlou přítelkyni trápí hlady! Chápete to?

Producent Borek Severa (65), zakladatel pražské pobočky Nadace Friedricha Naumanna, pořádá už 22 let začátkem září zahradní slavnost. I letos se na zahradě u Severů sešla řada celebrit, mezi nimiž nechyběl Karel Gott (76), Felix Slováček (72), František Janeček (70) či Michal David (55).

Ladislav Štaidl (70) přišel se svou dlouholetou přítelkyní Michaelou Novotnou (40), kterou pánové chválili, jak krásně a štíhle vypadá. „To proto, že jí nedávám jíst,“ tvrdil hudebník, čímž se vlastně přiznal k tomu, že svou o třicet let mladší partnerku, která je rehabilitační sestřičkou, trápí hlady.

„Šťastná žena, která si najde lakomce,“ poznamenal Václav Upír Krejčí (59), což přítomní hosté komentovali narážkou, že určitě myslel sám sebe, jelikož jeho žena Zuzana (43) je taky štíhlá.

Tuto rozpravu raději nechali bez komentáře Štefan Margita (59) s Hankou Zagorovou (69), snad aby si ostatní nevšimli, kdo koho v tomto vztahu nechává hladovět. 

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (62) dlouho postrádala Zeleninu čili Jitku Zelenkovou (65), ale nakonec se přeci jen dočkala. Oběma to moc slušelo, kdo jim však nedává jíst, zůstalo nevyjasněno, ony samy to odmítly prozradit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 9. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.