Laďka Něrgešová (Zdroj: TV Prima ) 3x FOTO

Laďka Něrgešová zůstává na mateřské! Na obrazovce ji nahradí Iva Kubelková

Na televizní obrazovky se ještě v jarní sezóně vrátí oblíbený pořad Jak se staví sen. Hlavní změnou je nová moderátorka, kterou nově bude Iva Kubelková.

„Nabídka na moderování takovéhoto pořadu mě nadchla. Baví mě to, že pořad je smysluplný a pozitivní. Bude plný lidských příběhů, ale hlavně radosti, překvapivých momentů a profesionálně odvedené práce. Těším se úplně na vše. Doufám, že diváci spolu s námi stráví více než příjemné, zábavné a emotivní chvíle. Doufám, že v pořadu najdou prostor pro vlastní inspiraci, jak zlepšit kvalitu bydlení,“ řekla Iva Kubelková o svém návratu na obrazovky Primy.

Laďka Něrgešová se rozhodla věnovat se ještě nějaký čas naplno mateřským povinnostem.

I tentokrát budou moci diváci sledovat zajímavé proměny bydlení. Nepůjde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, nebo dokonce o změnu životních postojů. V každé epizodě se tradičně seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Ti pak musejí během pouhých pěti dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. 

A kdo by si chtěl splnit svůj sen o novém bydlení, stále ještě se do nové série pořadu může přihlásit.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 2. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.