(Zdroj: YouTUbe ) VIDEO

Lady Gaga si pozvala na koncert další hvězdu. A diváci šíleli

Celosvětově známá zpěvačka Lady Gaga si pro své fanoušky na koncertě v Las Vegas připravila velice milé překvapení. Tím byl americký herec Bradley Cooper. S ním si Lady Gaga zazpívala společnou píseň s názvem Shallow, kterou spolu nazpívali pro film Stars is born. V českém jazyce se film jmenuje Zrodila se hvězda.

Film zbořil žebříčky v oblíbenosti a byl nominovaný na ceny Grammy a Oscara. Ve videu se podívejte jak diváci šílí, když Lady Gaga zve Bradleyho na jeviště.

Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradleyho Coopera je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony. Text:(Vertical Ent.)

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

5. 2. 2019 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.