(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Ledecký – dny a noci s bubeníky

Uplynulý týden neměl zpěvák, skladatel a muzikant Janek Ledecký vůbec jednoduchý. Vyhlásil konkurz na bubeníka do své kapely a netušil, jaká lavina se strhne. Bojovat o zmíněný post se rozhodlo 116 zájemců, kteří mu poslali podklady

Poslouchal jsem doslova dny a noci, posuzoval, vážil a do druhého kola poslal devatenáct bubeníků, kteří se naživo předvedli v modřanské prodejně kytary.cz. Z nich jsem si vybral čtyři své favority a o tom jediném rozhodnu během velice krátké doby. Čekají nás koncerty, tři dokonce už v závěru května, takže není důvod nic protahovat,“ řekl Ledecký. Jak doplnil, chce do kapely nejen výborného muzikanta, ale i parťáka na kterého bude v každém případě spolehnutí.

„Je toho před námi opravdu dost. Chystáme nové album, které představíme v dohledné době na zhruba dvaceti koncertech, pak, jako už tradičně v závěru roku uvedeme vánoční koncerty. Připraven je i muzikál IAGO, který bych rád nabídl divákům v příštím roce,“ prozradil Janek.

Práce tedy až nad hlavu. „To je pravda, ale pár dnů volna si nechám i na rodinnou dovolenou. Jako tradičně vyrazíme na řecký ostrov Lefkada samozřejmě s plachtami a prknem a dvěma kytarami, abych nevyšel ze cviku,“ s úsměvem dodal Janek Ledecký. Svůj pobyt ovšem přeruší a vrátí se na jeden koncert v rámci Benátské noci. Tam prý prostě musí, a také chce. Je to, jak přiznal, pro něj prestižní a velice příjemné vystoupení.

11. 5. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.