You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Formace J.A.R. letos slaví už 26. narozeniny. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Legenda J.A.R. oslaví 17. listopad v Lucerně: Členové kapely jsou napnuti k prasknutí

J.A.R., česká funková legenda, obsadí 17. listopadu Velký sál pražské Lucerny. Skupina, která vznikla 17. listopadu 1989, každoročně absolvuje několik koncertů a vždy na výročí sametové revoluce pak tradiční koncert v Lucerně, kde tak slaví narozeniny.

Sestava v čele se skladatelem Romanem Holým, rappery Otou Klempířem a Michaelem V. a zpěvákem Danem Bártou opět zahraje ty největší hity a možná přidá i ochutnávku z nového alba, na němž kapela pracuje, tento rok ještě ale nevyjde.

„Slovo J.A.R. je mnoha lidmi vnímáno jako něco velmi záhadného, protože ani po desetiletích existence ještě nikdo nepřišel na kloub tomu, o co této kapele vlastně jde – chce publikum pobavit, poučit, zesměšnit, nebo mu jenom zahrát?! Podzimní tour J.A.R. vám totiž chce srozumitelně vysvětlit, co to znamená ,myslet jarovsky‘, jak to vzniká, čím se to odlišuje od běžného myšlení a jestli je možné hrát dadaistický funk. Zkrátka nikdo nesmí odejít nepoučen! Všichni členové kapely jsou napnuti k prasknutí, zda se jim to povede. À Propos, výše IQ publika ani hudebníků není nijak limitována,“ zní z úst J.A.R.

Vstupenky na koncert J.A.R. – Napnuti k prasknutí zakoupíte v předprodejích Ticketpro.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.