You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Staňte se režisérem 360° videa Riot od německé skupiny Scooter. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Legenda taneční hudby 90. let Scooter míří na koncerty do Prahy a do Brna

Skupina Scooter jela přes léto na plný plyn a má za sebou řadu vyprodaných koncertů a velkých festivalů. Vrcholem letní sezóny byl open air v Hamburku, na němž kapela vypustila do světa nový singl Riot.

Za pozornost stojí osmiminutové 360° video k této skladbě, jehož režisérem se stanete vy, protože díky spoustě dronů umístěných na pódiu i v publiku si můžete nastavit pohled kamer dle svého přání.

Německá formace nyní odpočívá a připravuje nové album. Klidnější období si zpestří dvěma koncerty u nás. V pátek 13. listopadu vystoupí v Malé sportovní hale na Výstavišti v pražských Holešovicích, o den později v brněnském Bobycentru.

Nezaměnitelný projev frontmana H. P. Baxxtera (51) bude vévodit show plné světel, pyrotechnických efektů a hlavně tance, beatů, chytlavých riffů a melodií. Chybět nebudou hity jako Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish nebo Break It Up, Scooter ale představí i své loňské album The Fifth Chapter (T5C).

"Těšíme se po čase zase zpátky do Prahy, koncerty nás v krásném městě na Vltavě vždycky bavily a užívali jsme si je," zve fanoušky H. P. Baxxter, který si zároveň pochvaloval skvělou atmosféru minulých koncertů v Brně.

Česko bude mít možnost vidět předpremiéru programu, jímž pak ohromí Scooter další evropská města během halového turné, které startuje koncem února příštího roku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.