You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si klip Radiate kapely Scooter s australskou zpěvačkou Vassy. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Legenda taneční hudby 90. let Scooter vystoupí dnes v Praze a zítra v Brně!

Dneska se v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti odehraje pozoruhodný koncert. Do naší metropole se po osmi letech vrací legenda evropské taneční hudby – německá kapela Scooter.

Nezaměnitelný projev frontmana H. P. Baxxtera (51) bude vévodit show plné světel, pyrotechnických efektů a hlavně tance, beatů, chytlavých riffů a melodií. Chybět nebudou hity jako Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish nebo Break It Up, Scooter ale představí i své loňské album The Fifth Chapter (T5C).

"Těšíme se po čase zase zpátky do Prahy, koncerty nás v krásném městě na Vltavě vždycky bavily a užívali jsme si je," takto zval fanoušky H. P. Baxxter, který si zároveň pochvaloval skvělou atmosféru minulých koncertů v Brně.

Česko bude mít možnost vidět předpremiéru programu, jímž pak ohromí Scooter další evropská města během halového turné, které startuje koncem února příštího roku.

Skupina přišla na svět v roce 1993 v německém Hamburku. Od té doby již vydala sedmnáct studiových alb. Na svém kontě má také čtyři koncertní desky, stejně tak čtyři kompilace hitů.

V Praze se před německou formací představí čeští DJ Basslicker a DJ Mikael van Dikeen. Akce odstartuje v 19 hodin. Zítra Scooter vystoupí v brněnském Bobycentru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.