You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 3x FOTO VIDEO

Legendární Scooter rozproudí české publikum. Návnadu fanouškům hodila Markéta Procházková v Tvojí tváři

Příznivci taneční muziky a všichni ti, kdo se rádi a dobře baví, budou mít letos v Karlových Varech Vánoce o něco dříve. V pátek 16. prosince rozjede v KV aréně velkolepou show plnou světel a pyrotechnických efektů nestárnoucí německá kapela Scooter, která dokázala zaujmout i porotu jedné z nejsledovanějších zábavních soutěží současnosti – Tvoje tvář má známý hlas. Světoznámou lázeňskou metropolí rozhýbou útočné beaty, přesně se trefující do emocí nadšeného roztančeného publika, originální polodeklamovaný a polokřičený projev frontmana H. P. Baxxtera, jehož charisma a sex-appeal s časem jen roste a hity jako například Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp a další.

Scooter má v Česku rozsáhlou fanouškovskou základnu. Svědčí o tom i fakt, že právě s jejich hitem How Much Is the Fish zvítězila Markéta Procházková ve čtvrtém kole populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Nelehkého úkolu, ztvárnit jedinečného H.P.Baxxtera se Markéta zhostila dokonale. Dokonce i sám hvězdný zpěvák byl jejím výkonem mile překvapen.

Scooteru letos šly karty na ruku. Album, které kapela vydala začátkem února, se jmenuje ACE, tedy eso a hned po vydání se stalo třetím nejlépe prodávaným německým albem. Velkolepé turné pojmenované “Can’t Stop the Hardcore Tour 2016” provedlo Scooter stadióny a halami největších německých měst i Evropy, od Londýna po Moskvu. V prosinci tato unikátní show dorazí poprvé také do Karlových Varů. “Je skvělé, že můžeme v Česku poznat další krásné město a hlavně jeho publikum,” říká frontman H.P. Baxxter, a dodává s úsměvem:

"Těšíme se do Karlových Varů a slibujeme, že v předvánočním čase všem nadělíme pořádný Hyper Hardcore! Bude to jediný speciální vánoční koncert nejen pro české fanoušky, který jsme se rozhodli připravit.“ 

Koncert kapely Scooter proběhne v karlovarské KV Aréně v pátek 16. prosince od 19 hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 10. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.