(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Lék na Horečku úterní noci mají Ruml, Noid, Holišová, Cmuntová, Rychlý a další vynikající umělci

Když byla herečka a zpěvačka Hanka Holišová oslovena, aby se zúčastnila chystaného benefičního muzikálového galavečera Horečka úterní noci, který proběhne 14. května v Divadle Broadway ani chvilku prý neváhala. Kývla a jak na včerejší tiskové konferenci řekla, šla do projektu, jehož výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, jehož posláním je umožnit dětem z dětských domovů žít poté, co z nich odejdou, plnohodnotný a kvalitní život, s velkou chutí.

„Klobouk dolů před Veronikou. Ta její pomoc je velice důležitá a prospěšná. Ne každý má to štěstí, aby vyrůstal v úplné rodině, a ona o tom ví své. Když děti dospějí a musí se začít starat o sebe a nemají kolem sebe nikoho, kdo by je nějakým způsobem navigoval, může nastat problém. A o tom ta její pomoc je. Najít jim jakéhosi průvodce a rádce, kteří by jim dali ten správný směr. Moc se na Horečku těším a věřím, že bude stejně úspěšná jako předchozí ročníky a splní svůj účel,“ uvedla Hana Holišová.

Galavečer bude podle jedné z organizátorek, herečky, tanečnice a principálky divadelní společnosti Indigo Company Lilian Fischerové bez nadsázky pro diváky velice atraktivní. Ve více než dvouhodinové muzikálové show vystoupí šedesát známých i méně známých umělců mj. Vašek Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Anička Slováčková, Brigita Cmuntová, manželé Křížovi, Michael Kluch, Ivana Korolová, Radka Fišarová, Ondřej Rychlý a mnoho dalších.

„Strašně moc si téhle akce vážím. Peníze, které získáme, použijeme na projekt Restart, který běží už druhým rokem a zaměřuje se, jak už Hanka Holišová řekla, na děti, které jsou před odchodem z dětského domova. Potřebují pomoc průvodců dalším životem, aby neskončily zle. Šest dětí z deseti, které prošly ústavní péčí, tedy nejen ty z dětských domovů, se stávají bezdomovci, berou drogy nebo se potýkají s kriminalitou, což je alarmující. A o tom, aby se situace zlepšila se u nás v nadačním fondu snažíme,“ vysvětlila poslání akce Veronika Kašáková.

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

26. 4. 2019 11:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.