Ivana Andrlová dostala roli v seriálu TV Prima Přístav. (Zdroj: TV Prima ) 3x FOTO

Lenka z pohádky Princové jsou na draka, Ivana Andrlová si zahraje v Přístavu

Diváci primáckého seriálu Přístav budou mít možnost sdílet osudy s novou postavou v podání herečky Ivany Andrlové (55), která tvární matku Míry Šimáčka, jehož hraje Václav Jiráček (37).

„Marta je charakterově pevná a zásadová osoba, poctivý člověk. Naopak její syn je trochu nepovedený a je s ním docela potíž, patří mezi takzvané šmejdy. Praktiky, které používá při prodeji zboží, se snaží uplatňovat i ve své rodině. Ví, že na něj matka nechá přepsat dům, pokud splní její podmínku – bude mít funkční rodinu,“  prozrazuje herečka.

Potkala se někdy bývalá žena Ivana Vyskočila (69) s podobným člověkem?

„Každý z nás se asi s někým podobným v životě setkal. Na takového člověka platí jen ráznost. Moje seriálová postava musí být ze svého syna hodně zklamaná a jeho chování je pro ni zřejmě bolestnou připomínkou něčeho, co sama kdysi zažívala. Vašek Jiráček hraje svou roli velmi dobře,“ říká Ivana Andrlová.

Herečka, kterou si diváci pamatují z mnoha rolí princezen, se poslední roky věnuje hlavně divadlu

„Už řadu let hraju v divadelním spolku Háta, s nímž jezdíme po různých městech. Někdy říkám, že čím jsme starší, tím víc cítíme každý kilometr v zádech, ale nestěžujeme si. Všude, kam přijedeme, máme plno a lidi nás rádi vidí. V Hátě účinkuju i s Olgou Želenskou, která v seriálu hraje operní pěvkyni Lily. Tady jsme babičky společné vnučky, ale zatím se před kamerou míjíme,“ líčí Ivana.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.