Leona Machálková už naskočila do práce, odpočatá a s úsměvem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Leona Machálková: Šaty za 80 tisíc a klidně si v nich jde do práce!

Zpěvačka Leona Machálková (48) má už po prázdninách. Více času na lenošení neměla, protože termín premiéry jednoho z nejslavnějších muzikálů Romeo a Julie se neúprosně blíží a přípravy jsou v plném proudu. 

„Letošní prázdniny jsem si skvěle užila. Naordinovala jsem si měsíc volna, byli jsme na dovolené se synem, pak s kamarády a navštívila jsem i svoji sestru, která má tři malé děti v Itálii. Jsem, jak se říká, vymazlená s prckama, vykoupaná, něco jsem i viděla, jedním slovem paráda. Jsem dokonale odpočatá a těším se na všechno, co mě doma čeká, na nové podněty, na práci a zpívání,“ s nadšením uvedla Machálková na kostýmní zkoušce.

Kostýmní výtvarník Roman Šolc právě dolaďuje detaily na všech 280 kostýmech, které jsou nezbytné pro zpěváky, tanečníky i company.

„Začali jsme zhruba před devíti měsíci a teď probíhají zkoušky a závěrečné úpravy kostýmů. Téměř všechny látky jsou dovezeny ze zahraničí. Nejvíce oblečení je připraveno pro hlavní postavy, tedy Romea a Julii, nejnáročnější a také nejdražší je kostým hraběnky Kapuletové, který vyšel na 80 tisíc korun,“ nechal se slyšet Šolc.

A právě ten nejdražší kostým oblékne Leona Machálková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 8. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.