(Zdroj: FTV Prima ) 8x FOTO

Leoš Mareš poprvé v seriálu.

Leoš Mareš se poprvé objeví v seriálové roli. V primáckých Svatbách v Benátkách si zahraje sám sebe. Uvidíte ho už dnes večer v 68. dílu.

Leoš Mareš si tu nezahraje sám, ale se svou partnerkou Petrou Faltýnovou. Ta se - na rozdíl od něj – objevila už v menší roli v jiném primáckém seriálu Cesty domů.

Svou první scénu Leoš odehraje na chodbě Primy, kde se potká s Petrou. Dvojice v ní řeší mimo jiné svůj rozpadlý vztah. Leoš točil také ve studiu UEFA a štáb se přesune i do Leošova domovského studia na Evropě 2. V seriálu si tak zahraje také Leošův dlouholetý kolega – moderátor Patrik Hezucký. 

Mareš už má za sebou jednu filmovou zkušenost – objevil se před víc než deseti lety v roli doktora ve filmu Jak básníci neztrácejí naději. Připouští, že ačkoliv je na kamery například při moderování přímých přenosů zvyklý, stát před kamerou seriálovou je úplně jiná zkušenost. 

 „Musím zdůraznit, že ve Svatbách v Benátkách hrajeme s Petrou sice sebe, ale příběh, který tu rozehráváme, není náš vlastní, je smyšlený,“ vysvětluje Leoš Mareš.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

 

19. 5. 2015 16:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.