Zlatá Slavice Lucie Bílá přišla na otvíračku hudebního vydavatelství. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Léta a vrásky Lucii Bílou netrápí: No tak co s tím, že jo!

Zpěvačka Lucie Bílá (49), která nedávno získala svého osmnáctého Zlatého slavíka, přišla podpořit vydavatelství Supraphon, které otevřelo v centru Prahy svůj kamenný obchod. Lucie se nechala slyšet, že oslavy dalšího Slavíka byly a jsou bouřlivé, fanoušci ji totiž zahrnují láhvemi tvrdého alkoholu.

„Skutečně si vážím osmnáctého Slavíka, na každém koncertu mi teď lidé nosí rum! Někde jsem totiž řekla, že už jsem plnoletá a můžu pít alkohol! Tak hurá,“ radovala se v prodejně hudebních nosičů Bílá. Má před sebou perný pracovní rok, hodlá totiž oslavit svoje padesáté narozeniny ve velkém stylu.

„Chystám dva obrovské koncerty, které se budou jmenovat Fifty Fifty. Trochu jsem rozdělila fanoušky, protože někdo má rád show, tak ta bude v Bratislavě. Někdo má rád hudbu, a já taky, takže moje první O2 Arena, kterou jsem si nechávala na tuhle příležitost, bude víc o muzice,“ vysvětlovala Bílá, která si z přibývajících let vrásky nedělá. „Že té mé Haničce bude padesát, no tak co s tím, že jo. Co s tím?!“

Když měla zpěvačka vydavatelství něco popřát, přála mu z celého srdce sebe! „Popřála bych Supraphonu, aby měli tolik nadšených a pracovitých interpretů jako já. A snad se nám podaří tu O2 Arenu vyprodat. Aspoň jednou,“ modlí se Bílá.

Lucii na otvíračce moc rád viděl Štefan Margita (59), který se dokonce nechal slyšet, že Bílá už patří do rodiny. Je to pravda? 

„Miluju Košice, protože tam se narodil Štefánek a já tam mám pokaždé od jeho maminky přichystanou zelňačku. Finišuju tam s vánočními koncerty, tak doufám, že zelňačka zase bude,“ potvrdila jeho slova Lucie Bílá a dodala, že neježe má oba umělce moc ráda, tak i jméno Hana Zaňáková se prý moc od Hany Zagorové neliší.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 12. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.