(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Léta přibývají, panové! Vojtek a Dopita si v muzikálu Čas růží střihnou role starců

Po třech kolech castingů, nedlouho před čtenými zkouškami, je již známo obsazení rolí v očekávaném muzikálu Čas růží, nad ním drží svou supervizorskou ruku Karel Gott, který se také všech kol castingu osobně zúčastnil.

„Tolik výtečných talentů na jednom místě - a všichni zpívali mé písně. Hned bych si s nimi zazpíval duet. A možná to taky udělám, protože ne všichni mohou získat roli v muzikálu Čas růží,“ ocenil Mistr již před časem výkony všech adeptů na role v muzikálu.

Po pečlivém a náročném výběru nakonec v muzikálu uvidíme Jana Kopečného, Romana Tomeše, Petera Pechu, Evu Burešovou, Ladislava Korbela, Martina Písaříka, Markétu Procházkovou, Adélu Gondíkovou, Josefa Vojtka, Jiřího Langmajera a další vynikající muzikálové herce a zpěváky.

Jednu z rolí si střihne i autor scénáře Sagvan Tofi. Nápad na muzikál s písněmi Karla Gotta nosil v hlavě osm let. A protože má bohatou fantazii, připravil horké chvíle režisérovi muzikálu Petru Novotnému.

„Sagi je velmi pracovitý, jak o sobě stále zdůrazňuje. Má také jedno velké plus – má talent a fantazii. Pustí si písničku a už mu naskakují obrazy. Jak je ale nezodpovědný, řadí si obrazy podle svého a chudáci herci to musí zahrát a zazpívat,“ se smíchem vyprávěl Petr Novotný. 

Muzikál Čas růží bude mít premiéru 16. a 17. března v Hudební divadle Karlín. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

21. 11. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.