(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Liběna Rochová představila na MBPWF kolekci MEI inspirovanou zážitky z cest

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je největší módní událostí v České republice. Po vzoru světových týdnů módy přináší každoročně to nejlepší, co tuzemská oděvní scéna nabízí. Letos se uskutečnil na přelomu léta, v termínu od 30. srpna do 4. září. V samém závěru fashion weeku představila svou limitovanou kolekci s názvem MEI také ikona českého módního designu, Liběna Rochová. 

Jak název napovídá, staly se hlavní studnicí inspirace pro tuto novou kolekci autorčiny zážitky z cest do Japonska. Slovo MEI znamená život a idea života plného krásných okamžiků prostupuje také všechny modely. Jsou vyrobeny z exkluzivních látek a mají velkorysou formu a náročné střihové řešení s velkým podílem ruční práce.

Ve velkých večerních v barvě magenta zazáří jejich majitelka i při těch nejslavnostnějších příležitostech. Jednoduché, ale nápadité detaily podtrhují exkluzivní splývavou látku. Velmi jasně definovatelný je u tohoto modelu japonský odkaz. Součástí kolekce je také druhá jednoduchá dlouhá róba zvýrazněná velkým šperkem ze silikonu.

Důležitým elementem všech autorských kolekcí Liběny Rochové je jejich spárování s doplňky. V případě MEI se jedná o obuv, kterou navrhla a zrealizovala Pavla Podsedníková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

6. 9. 2019 13:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.