(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Lichtenberg: Padesát odstínů šedi míří do České republiky Kdo bude hrát hlavní ženskou roli?

Světový erotický bestseller Padesát odstínů šedi autorky E. L. Jamesové, podle něhož byl natočen stejnojmenný film se dočkal i muzikálové verze. V New Yorku je úspěšně uváděn od března 2013 pod názvem Cuff Me: The Fifty Shades of Grey Musical Parody, a jak je z názvu patrné, jde pořádnou legraci

„Je to opravdu velká sranda a lidé se baví. Zanedlouho ovšem ne jen v zahraničí, ale i u nás v Divadle Broadway. Adam Novák sehnal pro Divadlo Broadway práva a muzikál přeložil, takže se ho chystáme v dohledné době uvést i u nás,“ prozradil producent Oldřich Lichtenberg.

Dohledná doba je ovšem velice relativní pojem. „To je pravda, tak budu trochu konkrétnější, i když se do premiéry může ještě stát mnohé. Rádi bychom ho uvedli v závěru letošního roku. Nebude to sice jednoduché, máme na repertoáru řadu představení, ale snad nějaké termíny najdeme,“ doplnil producent.

Jak se zdá, vše je na dobré cestě a diváci se mají nač těšit. Jsou-li už zakoupena práva a zhruba se ví i termín, určitě se už uvažuje o obsazení rolí. „Tak to je ještě přeci jen ještě hudba budoucnosti, i když ne příliš vzdálené. Nebudu spekulovat a prozrazovat věci, které nejsou úplně dotažené. Snad jen to, že režisérem by měl být Antonín Procházka a do hlavní mužské role bychom rádi angažovali Richarda Genzera. Je to parodie, takže proč ne jeho?,“ dodal Oldřich Lichtenberg.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

9. 4. 2015 13:45 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.