You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 6x FOTO VIDEO

Lída Baarová převálcoval konkurenci, od premiéry přišlo už přes 115 tisíc diváků

Suverénně nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech za uplynulý víkend byl nový snímek Filipa Renče Lída Baarová. Od premiéry na něj přišlo přes 115 tisíc platících diváků. Tím Lída Baarová bezkonkurenčně ovládla aktuální žebříček návštěvnosti v českých kinech.

„Všem, kteří se na tomto výsledku podíleli, bych chtěl poděkovat za podporu,“ spokojeně okomentoval výsledky z českých kin producent filmu Jiří Jurtin. Snímek o osudech slavné české herečky, která se zapletla s říšským ministrem propagandy Josephem Goebbelsem, vzbuzoval kontroverze ještě dávno před tím, než se vůbec začal natáčet. Vyhrocená atmosféra pak pokračovala i po premiéře, kdy část filmových kritiků Lídu Baarová pochválila, druhá jí pak strhala. Jak se zdá, tak veškeré dění kolem filmu nakonec přilákalo diváky do kin. S výsledkem přes 115 tisíc diváků během premiérového víkendu se Lída Baarová zařadila mezi nejúspěšnější tuzemské snímky. 

Vzhledem k tomu, že vzrušení kolem Baarové v tuzemských médiích stále nepolevuje, tak se dá očekávat, že nový film Filipa Renče ještě nějakou dobu bude jedním z hlavních společenských témat v České republice. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 1. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.