(Zdroj: TV Nova ) 8x FOTO

Ljuba Krbová v Ulici: Takhle ji ničí psychická porucha…

Hotovým peklem na zemi prochází v těchto dnech Ljuba Krbová v seriálu Ulice. Její postavě Aničce Liškové totiž scénáristé do příběhu vepsali vážnou psychickou poruchu, a ta s každým dalším dílem graduje.

Obsedantně kompulzivní porucha, to je nemoc, která propuká u Aničky Liškové poté, co pocítila obrovskou ránu, jíž ji do srdce zasadil její partner Bedřich Liška (Adrian Jastraban). Anička prožila obrovské zklamání a musela přijmout situaci, se kterou nepočítala ani v nejhorším snu. Sama nikdy děti mít nemohla, i když to bylo její největší přání. Ještě nedávno Bedřicha přemlouvala, aby si osvojili další dítě, on nechtěl, ale teď čeká miminko s manažerkou Jindrou (Bohdana Pavlíková). A to je pro Aničku situace, s níž se zkrátka nedokáže vyrovnat.

„Byl to pro ni obrovský šok, který v ní probudil obsedantně kompulzivní poruchu, což je psychická nemoc, která v člověku probouzí černé myšlenky a nutí ho se neustále přesvědčovat o tom, že je vše v pořádku,“ popisuje Ljuba Krbová.  „Anička se neustále se ujišťuje o tom, že například vypla žehličku, že jsou všechny jehly v jehelníčku, že její nejbližší jsou v pořádku... Neustále kontroluje vše, co udělala. A bude se to stupňovat,“ prozrazuje herečka, která tak má za sebou jedny z nejnáročnějších natáčení své kariéry. „Musím říct, že to bylo docela namáhavé a nepříjemné natáčení. Musela jsem si tu její situaci nějak pustit dovnitř, do sebe, naladit se na ni. Přiznám se, že každý den, když jsem dotočila tyto scény, jsem měla pocit, jako bych složila vagón uhlí. Opravdu to bylo náročné,“ přiznala herečka.  

V dnešním díle seriálu Ulice se Aniččina psychika skutečně zlomí, to nejhorší má ale teprve přijít. Aničku Liškovou čekají v Ulici ještě hodně těžké chvíle…

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

11. 5. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.