(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Loňský trapas ze slavíků je minulostí! Letos šaty svěřila houslistka Markéta Muzikářová do rukou odborníkovi

Šéfku elektrického smyčcového tria Inflagranti, houslistku Markétu Muzikářovou, nešlo na udílení cen Český slavík Mattoni v Hudebním divadle Karlín přehlédnout. V modrá večerní róba od Petry Brzkové decentně zakrývala Markétino těhotenské bříško a kožešinové paleto od Luďka Slanaře skvěle ladilo k jejím nově upraveným vlasům.

„Domluvili jsme se s Markétou na totální proměně, včetně vlasů. Těmi jsme začali úplně jako první. Práce byla o to pikantnější a zajímavější, že je v šestém měsíci těhotenství,“ vyprávěl stylista Martin Gruntorád, který má totální proměnu Muzikářové na svědomí.

Šaty, které si na sebe vloni Muzikářová na slavičí večer oblékla, kritika nemilosrdně setřela a sympatická houslistka si vysloužila titul módní halucinace večera.

„Tak tomu se samozřejmě chtěli vyhnout. Proto jsme požádali návrhářku Petru Brzkovou o ušití šatů Markétě přímo na tělo. Jsou to šaty, které jí sedí a vzhledem k jejímu mateřství se v nich cítí dobře. Fitting proběhl ke všeobecné spokojenosti v hotelu Boscolo Prague,“ popisoval Martin a s nadšením jemu vlastním dodal, „ a celou tu krásu jsme završili v sobotu večer, kdy Markétu nalíčil a učesal přední vizážista Pavel Kortan. Markéta byla k nepoznání!“ 

Zkušenosti a vědomosti získané od známého stylisty se budou Markétě Muzikářové hodit i dnes večer. V Divadle Broadway totiž pokřtí úplně první CD, které vzešlo ze spolupráce sličných muzikantek z Inflagranti s  rockerem Josefem Vojtkem. Cédéčko nese název Live at Broadway.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.   

29. 11. 2016 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.