(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Lounová: Třiatřicet let let jsem byla abstinent

S téměř měsíčním zpožděním (7. března) oslavilazpěvačka, automobilová závodnice a thay boxerka Olga Lounová v Jimmy Z baru čtyřiatřicáté narozeniny. A dárků dostala od svých příznivců nepočítaně.

„Sešli se tu jen ti, které mám ráda a s nimiž jsem chtěla dnešní večer a noc prožít. Třiatřicet let jsem byla abstinent, dnes s tím ale končím. Ne, že bych do sebe lila alkohol jen proto, abych si udělala náladu, ale proto, že si musím, a přiznávám, že ráda, s gratulanty přiťuknout,“ nechala se slyšet Olga. Pro své příznivce připravila bohatý program, od svlékací ukázky postaršípřítulné tanečnice Sugar přes křest nového klipu k písničce Stará dáma až po baletní vložku.

„Chtěla jsem, aby se moji hosté bavili, a to se podařilo. A i když jsem řekla, že s abstinencí končím, rozhodně jsem to s popíjením nepřeháněla. Dokážu se bavit i bez vína nebo panáků,“ řekla Olga, kterou přišly na party „povzbudit“ mj. i kamarádky Nela Boudová a Dana Šinkorová.

„Zdržíme se tu asi delší dobu, ale nebudeme nic přehánět. Čekají mne vystoupení nejen na koncertech, ale i v muzikálu Mýdlový princ neb Mamma Mia!, takže všechno zvládnu s míru. A navíc mám takový sen, který se blíží k realitě, že s kamarádem nabídneme k realizaci i pohádku s písničkami. Něco už máme hotového, ovšem ještě nás čeká hodně práce. Pracovní název je O ztracené duši. Víc podrobností už ale neprozradím,“ řekla oslavenkyně a odebrala se plnit své hostitelské povinnosti.

6. 4. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.