Zpěvačku Lucii Bílou čeká důležitý rok. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Lucie Bílá bude mít perný rok. Proč chystá Zlatá slavice megakoncerty?

Několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá (49) se pilně chystá na svůj důležitý rok. Oslaví kulaté životní jubileum a chce si ho se svými fanoušky řádně oslavit.

„Hodlám si ho opravdu užít a domnívám se, že to mám moc hezky vymyšlený,“ informuje nás Lucie. Hned dva dni po jejích narozeninách, tedy devátého dubna, ji čekají dva koncerty v Bratislavě na Zimním stadionu Ondřeje Nepely a jak říká, bude to megashow.

„Bratislavské koncerty budou pastva pro oči i uši. Lasery, světla, neuvěřitelný a unikátní ozvučení celé haly. Na podzim, pátého listopadu, si pak se svými fanoušky udělám radost v O2 Areně. Pozvala jsem celý symfonický orchestr se svými miláčky v čele s Petrem Maláskem. Scénu a režii si vzali na starosti bratři Cabanové a bude to hlavně o krásných písničkách vybraných z celé mé kariéry,“ dodává Lucie. Současně natáčí v Bratislavě další CD a s režisérkou Terezou Kopáčovou chystá filmový dokument. 

Jak tvrdí, jeden z dalších narozeninových dárků je spíše osobního charakteru. Chystá si jej sama pro sebe a o něm se prý zatím nesluší mluvit. Tak se nechme překvapit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 1. 2016 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.