(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Lucie Bílá: Carmen se vrací a já se těším dokonce i na zkoušky!

Nejúspěšnější projekt v novodobé historii Hudebního divadla Karlín, muzikál Franka Wildhorna, Normana Allena a Gabriela Barrého Carmen hlásí návrat na jeviště a navíc v původním obsazení. Obnovená premiéra veleúspěšného díla, které do derniéry v červnu 2012 vidělo v 307 představeních více než 270 000 diváků, se uskuteční 29. a 30. října tohoto roku

„Carmen je moje srdeční záležitost a strašně moc se na ni opět těším. Jsem šťastná, že se vrací, protože jsem si s ní zažila řadu krásných chvil. Těším se dokonce už i na zkoušky, což nebývá u herců a zpěváků pravidlem, které začnou 24. srpna, samozřejměi na obnovené premiéry a následná představení. Navíc mě těší, že se sejdu s lidmi, s nimiž se tak často nevídám, takže u mě paráda a velká spokojenost,“ nechala se slyšet na tiskové konferenci k znovuuvedení Carmen představitelka hlavní role Lucie Bílá.

„Nejsme u nás v divadle přátelé reinkarnací. Stahuje z repertoáru představení, která jsou tzv. už vyhraná. U Carmen je to ovšem něco úplně jiného. Tu jsme museli stáhnout kvůli muzikálu Aida v době, kdy jsme měli plná hlediště. Ale je tu zpět, a to určitě těší nejen nás, ale i příznivce tohoto vynikajícího muzikálu,“ uvedl ředitel Hudebního divadla Karlín, Egon Kulhánek.

A kdože se na jevišti objeví? Kromě Lucie Bílé v roli Carmen třeba Radka Fišarová či Markéta Poulíčková, které budou alternovat Katarinu, Josého ztvární Peter Strenáčik, Garciu Vašek Noid Bárta nebo Martin Pošta, tetu Inéz Pavla Břínková, Zunigu Lukáš Kumpricht případně Tomáš Trapl, Jiří Korn se představí jako starosta Mendoza a vědmu budou mít na „starosti“ Hanka Křížková či Athina Langoská.

19. 3. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.