Lucie Bílá, Zdeněk Troška (Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Lucie Bílá chce opět roli ve filmu Zdeňka Trošky. Dočká se jí?

Polibky, úsměvy a tisknutí rukou. Tak proběhlo setkání režiséra Zdeňka Trošky se zpěvačkou Lucií Bílou před premiérou jeho nového rodinného filmu Strašidla v kině CineStar Anděl.

„Já jsem hlavně kamarádka a přišla jsem podpořit jeho krásnou pohádku o strašidlech. Už si sama ani nepamatuji, kdy jsem byla naposledy v kině. Těšila jsem se opravdu moc. Znám Zdeňkovu práci, věděla jsem, že tam bude i krásná příroda a lidem přinese tenhle film takové pohlazení. Prostě bude to opět laskavý příběh, kterých není, zrovna v dnešní době, mnoho,“ řekla Bílá.

Lucie Bílá hrála v několika filmech Zdeňka Trošky např. v Princezně ze mlejna nebo Babovřeskách. Co kdyby přišla další nabídka na společné filmování?

„Kdyby mi nabídl roli, určitě řeknu ano, jdu do toho. Ráda podpořím lidi, kteří dělají takovouhle skvělou práci, kdy přinášejí lásku, srdce a krásné příběhy,“ dodala Lucie Bílá. Ani Zdeněk Troška se k další spolupráci nevyjádřil záporně, i když konkrétní příliš nebyl. Na příští rok chystá natáčení původní české pohádky, takže …

„Samozřejmě s Luckou jsem dělal rád, ovšem dnes vám neřeknu osoby a obsazení. Na to je opravdu ještě brzy. Ani když jsem psal Strašidla tak jsem nevěděl, koho do rolí obsadím. Až když jsem měl hotovo, tak teprve pak jsem uvažoval, kdo by koho mohl ztvárnit. Takže momentálně o obsazení chystané pohádky neřeknu nic, protože to opravdu nevím,“ vysvětlil režisér.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 8. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.