(Zdroj: Instagram ) 9x FOTO

Lucie Bílá jen září! Se svou láskou je už více než dva roky

Zpěvačka Lucie Bílá zažila ve svém milostném životě nejednu eskapádu. Vystřídala několik mužů, se kterými neměla to štěstí, aby s nimi mohla žít bok po boku. Teď to ale vypadá, že její současná láska je opravdový držák.

Kdo sleduje život Lucie, tak si jistě všiml, že její láska je o sedmnáct let mladší Radek Filipi. Dělá slavné zpěvačce nejen roadmanagera při turné, ale drží nad ní také ochrannou ruku. Lucie ho miluje a dává to najevo velice krásným způsobem. Jsou to třeba zamilované fotky na sociálních sítích s krásnými komentáři, které umí velice nápaditě napsat.

 „Je to snad 100 let, co jsem zpívala „láska je láska“ a myslela si, že o ní vím všechno. Poznala jsem ji v mnoha barvách a skloňovala ve všech pádech, ale přišla až v té chvíli, kdy jsem se o ni přestala snažit, pochopit ji a hledat, a je nádherná a za odměnu. Kamarádky moje, dámy, ženy, slečny, nevzdávejte to… Pošlete všechny nevhodné muže k šípku a nechte se objevit tím, kterého jste si vysnily. Opravdu to funguje. Dnes jsou to 2 roky, co mi ten můj „vysněný“ navlékl prstýnek a bez papírování a svatebních zvonů se stal mým vyvoleným a dělá můj život neobyčejně krásný,“ povzbudila Lucie Bílá všechny láskychtivé slečny a ženy.  

Lucie Bílá to má určitě pěkně rozjeté a přejme jí, ať jí láska vydrží už na celý život.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

15. 3. 2019 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.