(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Lucie Bílá po letech přiznala další intimní vztah. S kým?

Zlatá slavice Lucie Bílá vypadá s věkem stále lépe, jak ale sama říká, za vším stojí velký tým profesionálů. Teď se zpěvačka rozhodla propůjčit své jméno jedné kvalitní kosmetice.

Pro Lucii je propagace kosmetiky Korff výjmečnou událostí a říká, že nepůjčuje svoji tvář jen tak někomu. „Jsem zvyklá dostávat od různých značek dárky, ale většinou jsem to zkusila a rozdala kamarádkám. Tohle jsem zkusila, zjistila jsem, že se toho nevzdám a že toho naopak chci ještě víc,“ nechala se na otvíračce jednoho salonu slyšet Lucie.

„Jsem na tom totálně závislá! Byla jsem zvyklá vystačit si na pleť i s indulonou, protože moje pleť je fajn. To oceňuje každej vizážista. Ale tady se rozmazluju ráda,“ míní Bílá, pro kterou je upravený zevnějšek nutností. 

„Mám povolání, kvůli kterému musím být za všech okolností upravená. Důležité jsou všechny části těla. Mám dva vizážisty, slovenský a český tým. Lidi jsou bohužel hluchý, ale nejsou slepý. Nejdřív potřebuju získat jejich oči,“ vysvětluje Slavice.

Obklopuje se jen profesionály, a proto se nemůže stát, že by jí vizážista nějakým připravkem ublížil. „Už dobrých dvacet let mám jenom svoje lidi a nikdy nenechám, aby na mně někdo experimentoval. S kadeřníkem a s vizážistou já mám intimní vztah. Ti lidé se mě dotýkají a předávají mi svoji energii. To bych nedovolila jen tak někomu.“ 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

12. 6. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.