Křest knihy Pavla Bára Hudební divadlo Karlín – Od varieté k muzikálu (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Lucie Bílá: Umírání už bylo dost, chci lidi bavit!

Dost netradiční křest ojedinělé publikace Pavla Bára Hudební divadlo Karlín – Od varieté k muzikálu, proběhl včera po děkovačce představení The Addams Family. Obr Lurch, neboli Vašek Noid Bárta, přinesl knihu a Lucie Bílá, která hrála Morticii, se spolu s vodním slalomářem, mistrem Evropy i světa a bronzovým medailistou z Olympiády v Riu Jiřím Prskavcem zhostila role kmotry. A na zdar a úspěch díla si připila nejen celá Addamsovic rodinka, ale všichni protagonisté muzikálu.

„Je to o stopětatřicetileté historii tohohle divadla, kam chodila i moje maminka, doma máme fotky i programy a pak jsem tu nadlouho zakotvila i já a zahrála si skvělé role. Doufám, že spolupráce s ním bude nadále pokračovat. Karlínské divadlo je takový můj druhý domov, moje zázemí a je fajn, že se knížka křtila po představení The Addams Family, které máme všichni rádi, bavíme se jím my na jevišti, ale i lidé v hledišti. V dnešní době, která není jednoduchá je potřeba, aby se lidé občas i smáli,“ uvedla Bílá.

Jak se zmínila, spolupráce s Hudebním divadlem Karlín jen tak neskončí. Chystá se nový projekt, který by měl být uveden na zdejší scéně ve druhé polovině příštího roku. Co to bude je ale zatím obestřeno tajemstvím.

„Nemohu nic prozrazovat, jen to, že se chystá krásný muzikál a já věřím, že to klapne. A hlavně, bude to komedie. Já se chci smát. Já už jsem za ta léta, co hraji v muzikálech tolikrát umírala na jevišti, že už prostě dál nechci. Chci prostě sebe a lidi už jen bavit,“ dodala Lucie Bílá.

4. 10. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.