(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Lucie Bílá zrušila na poslední chvíli víkendové megakoncerty. Zklamala tak stovky lidí

Zpěvačka Lucie Bílá zrušila pár hodin před vypuknutím svých pražských narozeninových megakoncertů Fifty Fifty obě připravovaná představení.

Diváci, kteří měli koupené lístky daleko dopředu a do Prahy dojeli nebo se chystali dojet opravdu ze všech koutů republiky, jsou zklamaní.

Lucie si ale nemohla pomoci.

„Třicet  let se připravuji na tak velký koncert. Posledních několik měsíců poctivě ladím formu psychicky i fyzicky. A teď se mi stalo to, o čem se všem zpěvákům zdá v nejhorších snech. Dvakrát vyprodaná O2 arena a já mám zánět průdušek. Nemám hlas. Jsem zvyklá jít na pódium v jakémkoli stavu, ale nemůžu jít bez hlasu. Nedovedete si představit, jak je to pro mne těžké, ale musím poprvé v životě říct: "Dnes ani zítra nevystoupím. Celým svým srdcem se vám omlouvám,“ napsala Luci e Bílá na facebookové stránky. Zároveň přidala mluvený vzkaz, ze kterého je opravdu slyšet, že Lucie by ze sebe nevydala ani tón.

Zároveň ale také už upřesnila termíny, kdy se budou konat náhradní koncerty: 

Lucie Bílá spolu s pořadateli koncertů Fifty-Fifty, které se měly konat dnes (5.11. 2016) a zítra (6.11. 2016), oznamují, že se obě vystoupení přesouvají na nový termín 8. ledna 2017 z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky. Vstupenky zůstávají v platnosti. Koncert z 5.11. se přesouvá na 8. ledna 2017 od 20:00 a koncert z 6.11. se přesouvá na 8. ledna 2017 od 14:00.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 11. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.