Odpor k exotickému jídlu pomáhal Lucii Borhyové překonat Karel Vágner. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Lucie Borhyová bez Hrdličky jen kvete. O mužskou péči nemá nouzi!

Lucie Borhyová (37) moderovala křest diáře Jakuba Ludvíka plný fotek z Expedice Amazonie. Lucie všechny překvapila veselou náladou, širokým úsměvem a záviděníhodnou postavou. Přitom se na rautu provokativně nacpávala smaženými červy a kobylkami!

„Byla jsem v Thajsku a tam tyhle červy a kobylky prodávají na každém rohu. Ale tam jsem neměla odvahu to zkusit, snažila jsem se stravovat v hotelu a to hlavně z bezpečnostních důvodů. Tam bych se na ulici bála jíst,“ vysvětlovala Lucie.

„Tady je to připravené v našem prostředí a to už jsem vyzkoušet chtěla. Byla jsem do toho ale také z části ukecaná. Tenhle druh jídel nemám úplně ráda a za každou cenu bych to nemusela. Nicméně, chtěla jsem být za hrdinku před foťákama, tak jsem to ochutnala,“ svěřila se moderátorka. Špatně jí ale z hmyzu nebylo. Tedy do chvíle, než uviděla hlavičku.

„Překvapilo mě to. Jak je to smažené, tak ten červ chutnal jako oříšky. Ale nesmím vidět hlavičku s nožičkama. Jak jsem začala od ocásku, tak to bylo dobrý, ale pak jsem uviděla hlavičku a to už nešlo,“ směje se Lucka. Její neskutečná postava byla na večírku tématem hovoru číslo jedna.

„Myslím, že jsem zhubla díky více okolnostem najednou. Mám rok od porodu, takže tělo se dostává do formy samo. Ale je pravda, že jsem asi nejštíhlejší, co jsem kdy byla. Je to toho byly nějaké starosti, tak ono to pak jde relativně samo,“ myslí si Borhyová. Jestli okolnosmi Lucie myslela rozchod s moderátorem Michalem Hrdličkou Borhyová nepotvrdila.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2015 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.