(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Lucka Smatanová změnila image! Nafotila lechtivé fotky!

PRAHA – Změna je život – řekla si zřejmě modelka a první vicemiss 2009 Lucie Smatanová a provedla zásadní změnu. Ne ve svých milostných vztazích, ty si drží na uzdě a rozhodně není děvče přelétavé, ale zásadně, jak je patrné na fotografiích, „překopala“ s

A za vše může známý kadeřník Martin Žifčák, který pro Lucku vytvořil kolekci avantgardních účesů s názvem MarKath The Avant Garde 2014 a se svou trochou do mlýna přišla i Kathy Gajewská, která „missku“ nápaditě nalíčila a oblékla.

„Malinko přibrzděte. To, co mám na sobě není samozřejmě můj běžný oděv a ani se denně podobně nelíčím. Vše bylo připraveno a naaranžováno pro potřeby fotografování a osobně si myslím, že z uměleckého hlediska se dílo podařilo,“ řekla Lucka. A co by řekl její přítel na to, kdyby jí objevil podobné oblečení ve skříni a našel jí jak si na hlavu „přidělává“ jeden z netradičních účesů?

„No, určitě by se nezděsil, to vůbec. Myslím si, že by se mu to zamlouvalo, ovšem mezi lidi by mne takhle upravenou nepustil. Šlo přeci jen o oblečení, účesy a líčení, které patří na fotografie a ne zrovna do společnosti,“ dodala Lucie Smatanová a přichystala se k dalšímu nafocení dalšího snímku tentokrát v jiném oblečení a účesu a s neméně „upraveným“ kolegou, italským modelem Cristianem Donatim.

30. 5. 2014 04:14 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.