Lucie Vondráčková (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Lucka Vondráčková nechala děti Plekancovi a vyjela si na bazén

Žádné plavky, jen haldu fotek na autogramiádu a zásobu informací o chystaném akustickém turné se skupinou Vokobere s titulem Kousek Štěstí Tour si „přibalila“ zpěvačka, herečka a dabéra Lucie Vondráčková s sebou na návštěvu Aquapalacu Čestlice. Po třech letech se vydává na další turné ve své dvacetileté pěvecké kariéře.

Do Čech přicestovala před nedávnem s celou rodinou, manželem, hokejistou Tomášem Plekancem a syny Adamem a Matyášem. A zatímco tatínek spolu s babičkou hlídali potomky, Lucka s muzikanty přiblížili novinářům na tiskové konferenci průběh koncertního turné a pak se podepisovali zájemcům o autogramy přímo u bazénu. Vondráčková se představí celkem na patnácti koncertech ve čtrnácti městech celé ČR, a to od 17. srpna, kdy šňůra startuje ve Strážnici do jejího ukončení 9. září v divadle Hybernia.

„Vše máme připraveno tak, aby šlo o opravdové pohodové koncerty štěstí. Zazpívám všechny známé hity a budu ráda, když si je lidé budou prozpěvovat se mnou. Zazní ovšem v trošku jiném podání, než jsou posluchači zvyklí a věřím, že se budou líbit,“ uvedla Vondráčková, která bude na koncertech pod přísným dohledem svého otce, muzikanta Jiřího Vondráčka. Ten je totiž nejen jejím dvorním skladatelem, ale i členem kapely Vokobere. A jak funguje rodinná spolupráce?

„No, jak může fungovat spojení hubaté dcery a tvrdohlavého otce? Někdy je to těžší, ale vpodstatě nám to klape. Uvidíte sami na turné,“ s úsměvem řekl Jiří Vondráček. „S kapelou Vokobere je nám na jevišti muzikantsky i lidsky dobře. Známe se už řadu let a něco jsme spolu prožili. Teď naposledy zkoušky, které byly sice náročné, ovšem pohodové a už se těšíme na vystoupení jak v letních kinech a amfiteátrech tak i komornějších divadlech,“ dodala Lucie Vondráčková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

12. 8. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.