(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Lukáš Pavlásek: Do StarDance se zatím nechystám!

Tvrdí o sobě, že je tanečníkem od boha a hravě by prý strčil v baletních kreacích do kapsy takové matadory, jakými byli na vrcholu slávy třeba John Travolta nebo Vlastimil Harapes. Jeho pohybová aktivita je údajně stále na světové úrovni.

„Vyhrál jsem řadu soutěží, ale tady v Čechách se o tom neví. Při vší skromnosti musím konstatovat, že momentálně tu neexistuje lepší tanečník, ale do soutěže StarDance se zatím nechystám. Jednou, možná na nabídku kývnu, v dohledné době to ovšem nebude. Nechci totiž, aby tahle mezi diváky oblíbená soutěž, pozbyla na atraktivitě v tom, že by předem byl jasný vítěz. Tedy samozřejmě já. Můj nenapodobitelný hit, tzv. Pavláskova nožička, je totiž nepřekonatelný,“ vysvětlil nám s kamennou tváří Lukáš Pavlásek, kterého jsme zastihli, jako člena poroty zábavného charitativního pořadu ČT Pomozte dětem…aneb když hvězdy nejen tančí. Spolu s ním v porotě zasedli Miloš Knor a Zdeněk Chlopčík, moderátorkou byla Jolana Voldánová.

Oproti známému klasickému StarDance, kde porotci za vystoupení tanečníků dávají body, tahle partička přidělovala peníze. Ty spolu s příspěvky sponzorůa z peněz z dárkových esemesek šly na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem.

„Když jde o děti, které nás a naši pomoc potřebují, neváhám se zapojit. Navíc i jako porotce mám množství zkušeností, takže budu peníze „utrácet“ zodpovědně, promyšleně a hlavně jich rozdám, co nejvíc,“ dodal Lukáš Pavlásek.

6. 4. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.