Lukáš Vaculík, pes Egon (Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Lukáš Vaculík, Kristýna Nováková, Karel Zima a také pes Egon jsou postrachem kriminálníků českého venkova

Šest případů sériových vražd plných napětí, tajemných lidových pověstí, strašidelných legend, melancholické nostalgie malebného venkova a baladicky laděných osudů hlavních hrdinů.

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj se ve svém zdravotním volnu na malebném venkově dostává společně s nalezeným psem Egonem a nezkušenou trojicí okresních policajtů k vyšetřování šesti případů sériových vražd, ve kterých ožívá stejně temné zlo jako ze starých pověstí a strašidelných legend. 

Pražský elitní kriminalista z oddělení vražd Petr Kraj (Lukáš Vaculík)  dává ze zdravotních důvodů sbohem velkoměstu a usazuje se na chátrající faře po svém strýci v malebném kraji opředeném strašidelnými legendami a pověstmi. Na zdánlivě poklidném venkově si ale připadá opuštěný stejně jako osamělý strom za vesnicí, ke kterému ho vážou vzpomínky z dětství. Jeho návrat ke kořenům není v žádném ohledu snadný, ale postupně také propadne nostalgické atmosféře a tajemné malebnosti venkova. Navíc potkává i nové kolegy z okresního oddělení, kteří se díky němu dostanou k vyšetřování spletitých případů sériových vražd a získají příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. Plachá Naďa Hamplová (Kristýna Nováková Fuitová), snaživý Vojta Coufal (Jan Teplý) a bodrý Pepa Sláma (Karel Zima) se vyznají v temných zákoutích svérázného kraje a jsou Petrovi těmi nejlepšími parťáky při objasňování zločinů a oporou ve chvílích, kdy všem nemilosrdně ubíhá drahocenný čas...

Kriminální minisérie – 12 dílů – 6 epizodních případů (po 2 dílech)  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 1. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.