(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Lumír Olšovský na pokraji zhroucení: Celé noci nespí kvůli magisterské práci a potom o ni v mžiku přijde!

Herec Lumír Olšovský momentálně finišuje ve svém studentském snažení o dosažení magisterského titulu. Již v polovině června z něj může být magistr umění. Olšovský proto veškerý svůj volný čas věnoval psaní závěrečné magisterské práce v rozsahu osmdesáti stran. Včera se mu ale uprostřed noci a v samém v závěru psaní zasekl počítač. A práce zmizela v propadlišti času. Olšovský ji neměl uloženou

„Nenávidím se za to, že jsem to nezálohoval. Každý mi to teď připomíná a radí, ať si to příště průběžně ukládám. Jako bych to nevěděl! Ale zrovna jsem byl zažraný do práce, takže jsem nepředpokládal, že mi to celé zamrzne. Seknula se mi najednou prostě obrazovka a byl konec,“ sype si teď herec popel na hlavu.

„Teď mě bohužel čeká ještě jedna bezesná noc nad bakalářkou navíc. Včera jsem totiž ztratil pět hodin práce a to naštve. Už už jsem se těšil, že si půjdu na chvilku lehnout. Potom se rozednívalo a já šel zase do práce. Smutný,“ shrnuje Olšovský svůj momentální životní styl. Dodává, že jakmile školu dokončí a dostane titul, se studiem už jednou pro vždy končí a dál se hodlá věnovat jen práci. 

Olšovský má termín státní závěrečné zkoušky patnáctého června a do té doby by se vytížený herec a režisér také měl přinutit učit. Učit se budu tak, že si lehnu do vany a budu v ní ležet s tím učením třeba pět hodin. A budu pořád dopouštět teplou vodu. Takže pak budu celej uvařenej a rudej. Ale taky chytrej,“ dodává herec.

Lumír si byl po utrpěném nočním šoku byl léčit náladu v obchodě Tommy Hilfiger. Nakoupil nové kousky oblečení jak pro sebe, tak pro partnera. „Skoupil jsem skoro celej obchod! A na Pavlíka jsem myslel taky, koupil jsem mu spoďáry. Vůbec neví, že tady jsem, takže večer to na něj vybalím jako nečekaný dárek,“ těší se na zasloužený pěkný večer ve dvou Lumír.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

21. 5. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.