(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Luxusní večírek na podporu dětských domovů? Proč ne. V režii Hanky Kynychové.

Cvičitelka Hanka Kynychová (46) uspořádala večírek na podporu svého nadačního fondu. Pro čtvrteční akci vybrala luxusní prostory prosklené kopule na Václavském náměstí.

Krásné romantické prostředí přálo i romantickým vztahům. Herec a zpěvák Braňo Polák si na večírek přivedl novou přítelkyni a vypadali opravdu zamilovaně. Celou dobu se od sebe nehnuli a užívali si zájem fotografů. I moderátorka Kateřina Kristelová byla v obležení mužů a očividně jí to dělalo dobře. Jen organizátorka akce Hanka Kynychová nechala svou drahou polovičku radši doma a svou pozornost rozložila mezi hosty.

 

Večer se nesl ve znamení pomoci. A to jménem Nadačního fondu Hanky Kynychové, který pomáhá dětem v dětských domovech. A tak se na akci ukázali i její svěřenci z dětského domova Tišnov s tanečním vystoupením. Partnerem fondu je mimo jiné Appstores motorsport a tak se večer nesl i na vlnách motorismu. A jak jsou na tom s řízením naše celebrity?  „No já řídím skvěle, myslím, že bych klidně mohl být závodník,“ odpověděl třeba Jakub Kohák. To Kateřina Kristelová závodnické ambice nemá: „Občas, když vezu narychlo dceru Claudii do školky, tak trochu šlápnu na plyn. Ale jinak jsem opatrná.“

14. 3. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.