Kmotrou nové desky Petra Koláře byla běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Lyžařka Neumannová pokřtila nové album Petra Koláře: Divíte se, proč právě ona?

Zpěvák Petr Kolář (48) vydal po čtyřech letech novou desku, ve které se snaží vrátit k rockovým kořenům. Album A proč ne, na němž má i duet s Karlem Gottem (76), si nechal pokřtít olympijskou vítězkou v běhu na lyžích Kateřinou Neumannovou (42).

Katka na sebe práskla, že hudbě vůbec nerozumí a v první chvíli netušila, kdo jí to vlastně volá! „Zazvonil mi telefon, neznámé číslo. Většinou beru z pracovních důvodů každý telefon. Na druhé straně se ozvalo, tady Petr Kolář. V první chvíli jsem si myslela, že to je bratr Pavla Koláře, architekta. Shodou okolností s ním totiž teď dělám na jednom projektu. Teprve po dlouhém přemýšlení mi došlo, že to je jiný Petr Kolář,“ vyprávěla Neumannová.

Kolářovy písničky ale pochopitelně zná. „Jeho písničky se mi líbí, ale přiznám se, že jsem hudbou celkem nepolíbená. Jsem spíš typický posluchač rádia, toho mainstreamu. Znám jeho nejznámější písničky. Co se mi ale moc líbí, je jeho hlas. Na ten si mě získal,“ usmívala se Kateřina, které stále vrtá hlavou, proč si na křest nového alba přizval právě ji. 

„Znali jsme se, ale ne nijak výrazně. Spojuje nás, že jsme oba Jihočeši, na různých akcích už jsme se potkali,“ dodala mistryně světa s tím, že myšlenkové pochody rockera jí jsou v tomto směru tajemstvím.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.   

20. 11. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.