Snad to nebude nic tak vážného... (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Má Martina Gavriely krizi se svým kolouškem? Víme, co mu nedělá!

Bývalá moderátorka Martina Gavriely (36) je s hudebníkem Marcusem Tranem (29) už pět let a teď sama přiznává, že spolu netráví tolik času jako dříve. Dokonce už mu ani nevaří!

„Mám se dobře, jen bych asi měla víc odpočívat, protože jsem hodně pracovně zasekaná. Prodlužuju vlasy a teď jsem přijala také práci v klubu. Tam trávím večery a přes den dělám vlasy. Takže mě doma děti a partner moc nevidí a nikdo jim vlastně ani nevaří,“ připustila Martina. Ta se s Marcusem objevila na křtu nového singlu Believe Jara Smejkala, Marcus totiž dělal songu produkci.

Playmate Martina Gavriely, která má za sebou již jedno nepovedené manželství a pětiletý vztah s problematickým hokejistou Radkem Dudou, připouští, že je nečeká ani žádná společná dovolená.

„Dovolené moc neprožívám. Léto nebývá nic moc, a když je, ráda si ho užiju v Čechách. Radši jedu k moři v zimě,“ míní Martina. 

Blýská se však na lepší časy. Dcera Gavriely jede na celé prázdniny studovat do zahraničí, a tak Martina s Marcusem budou mít na sebe více času. Snad.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 6. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.