Nikol Kouklová (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Má Nikol Kouklová slunce v duši?

V Divadle Bez zábradlí se už nemohou dočkat léta – jinak si nelze vysvětlit, že už v těchto dnech se připravuje akce na konec sezóny pod názvem „Soirée pro Slunce“, které má krom přivítání léta i bohulibý záměr a to sice podpořit handicapované děti i mládež. „Každoročně se snažím coby zodpovědná patronka vymyslet nějakou tématickou akci nebo projekt, kterým bych Nadaci Slunce finančně podpořila a letos to připadlo na Soirée, které mi leží už pěkně dlouhou dobu v hlavě. Věci se nemají příliš odkládat a tak jsem si řekla, že nastal ten správný čas na jeho realizaci!“ vysvětluje se smíchem herečka a blogerka Nikol Kouklová. Výtěžek z prodeje vstupenek bude konkrétně věnován na rekonstrukci výchovně-vzdělávacího centra pro studenty se speciálními potřebami. 

Večer plný hudby, krásných melodií i textů, které pro vás zazpívají osobnosti české divadelní a hudební scény bude co nevidět v prodeji a tak vás můžeme alespoń prozatím navnadit na zajímavou směsici osobností, které na této akci potkáte!

Nikol skutečně nelenila a oslovila své kolegy, kamarády i známé napříč branží, takže se můžete těšit na Petru Horváthovou, Annu Slováčkovou, Martina Písaříka, Milana Peroutku, Terezii Kovalovou, Jana Kříže, Ivanu Korolovou, Jana Smigmatora, Zuzanu Stavnou, Karla Heřmánka ml., Terezu Aster Vágnerovou, Míšu Tomešovou, Bereniku Kohoutovou, Anetu Krejčíkovou, Marianu Prachařovou, Kristinu Sitkovou, Valerii Vasil'ovou, Daniela Dobiáše, sourozence Lüftnerovi, Lukáše Rouse, Dášu Zázvůrkovou, Annu Schmidmajerovou a spoustu dalších umělců, které potkáte nejenom jako účinkující na jevišti, ale také jako VIP hosty v publiku! 

„Datum akce vyšlo krásně tématicky na letní slunovrat a to je přeci důvod k pořádné oslavě! Jednak se rozloučit s divadelní sezónou a řádně přivítat léto a k tomu udělat něco smysluplného. Seznam účinkujících se bude pravděpodobně průběžně aktualizovat, jelikož někteří momentálně nevědí na 100% své závazky. Kdo všechno tedy nakonec přijde a podpoří to bude takové malé překvapení i pro mě“ směje se Nikol a dodává: „Někteří umělci přislíbili zase podporu ve formě účasti a to z důvodu nepřekonatelného ostychu, takže přijdou pouze jen jako diváci. Každopádně vás srdečně zvu 21.června do Divadla Bez zábradlí, kde rozhodně nebude chybět dobrá nálada, chytlavé melodie, kupa talentu a samozřejmě humoru! Vstupenky budou v prodeji už koncem března,“ uzavírá zrzavá herečka.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

16. 3. 2017 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.