(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Má nohy do nebe ale nemůže chodit: Katka Průšová ujela na kole sto padesát kilometrů a odrovnala si nohu!

Modelka Kateřina Průšová si zadělává na zdravotní problémy. Přestože sama říká, že má od puberty zničenou imunitu, nedávno měla znovu nasazená antibiotika, která jak známo imunitu snižují.„Nemůžu na pravou nohu vůbec chodit, odmoderuju to tady a jdu domů ležet. Doktor mi nakázal, že mám ležet tři dny, ale to nezvládám,“stěžovala si Průšová v baru Follow me, kde moderovala křest knihy.

„Jeli jsme s manželem na výlet na kolech, já jsem velká cyklistka, mám to ráda. Ale po té zime to byl pro tělo asi moc velký šok. Ujela jsem najednou asi stopadesát kilometrů, dostala hrozné křeče a něco se mi tam zanítilo. Takže jsem vyfasovala antibiotika.“ Že by ale ultra-štíhlá modelka cíleně sportovala takhle extrémně, odmítá. „Nejezdím takovou dálku denně, to je jasné, proto jsem asi taky takhle dopadla,“ říká Průšová.

Moderovala křest knihy Ve jménu pleti, kterou napsala paní Inka, známá kosmetička. Ta na pleť doporučuje čistě přírodní produkty Osaine z moře. Za to je Průšová ráda, protože říká, že chemií je prolezlá od hlavy až k patě. „Když jsem se totiž před lety odstěhovala do Prahy, byla jsem bez rodičů a tím pádem bez dohledu, a na každou bolístku jsem si navykla brát antibiotika. Vůbec jsem netušila, jak mi to může ublížit. Takže mám dost zničenou imunitu a pomohly mi teprve v nedávné době infuze vitaminu C,“ svěřila se ztrápeně Průšová.

S paní Inkou, známou guru aknózní pleti, se seznámila před šesti lety, kdy její pomoc náhodně vyhledala přes internet. „V té době jsem prodělávala pozdní pubertu, podotýkám v pětadvaceti letech, a naskákalo mi akné. V šestnácti jsem byla strašně vysmátá a žádné problémy jsem neměla,“ dodává s úsměvem modelka. K paní Ince a potažmo také k jejímu partnerovi Mattimu, chodila na biologické peelingy a akné zmizelo. Nemůže si ji vynachválit. „Klienti, co k ní chodí, mají akné v tom nejhorším stádiu. Teď ale tohle všechno dělá její muž, ona už jen dohlíží. Je sice zvláštní, když se vám má o pleť starat muž, ale nebojte se toho,“ říká modelka.

Na křest knihy přišla okouknout situaci také Štěpánka Duchková, třebaže o paní Ince zatím slyšela jen z doslechu. „V mém případě už opravdu nejde o akné, ale dozvěděla jsem se, že má recept také na hluboké vrásky. Tak to chci vyzkoušet,“ říká Duchková a podobně na tom zřejmě byla také Linda Finková. Ta s sebou vzala obě své ratolesti, tedy dceru Viktorku a syna Matýska. „Já jsem na akné trpěla v pubertě, jako asi každý. No a ty moje, ty to právě za chvíli čeká.“

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 4. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.