(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Machálková: Bruslení zvládám, ale krasobruslařka už ze mě nebude

Jedním z mnoha hostů na party v muzeu voskových figur Grévin, která byla uspořádána ke čtyřicátinám krasobruslařky Radky Kovaříkové, byla i zpěvačka Leona Machálková. Tu doprovodil na oslavu i syn Artur.

„Přišla jsem velice ráda. Radka Kovaříková je nejen vynikající sportovkyně a bývalá reprezentantka v krasobruslení, ale i skvělá žena. Smekám klobouk před touto kombinací. Já jsem hrála královnuv pohádkovém muzikálu Popelka, kde ona tančila na ledě, takže jsem jí poznala velice dobře. Radila nám amatérům, byla milá, vstřícná, přispěla svými profesionálními postřehy, aby představení bylo na úrovni a já jsem na tom ledě v dlouhých šatech proplouvala s královskou elegancí,“ uvedla Leona.

ak dále prozradila nejenže zpívala a k tomu ještě bruslila ve zmíněném muzikálu, ale tahle sportovní disciplína je její oblíbenou.

„Jsem taková příležitostná bruslařka. Chodíme na led se synem, oba zvládáme zatáčet doleva i doprava, já jsem natrénovala i couvání a dokonce se občas pokusím o jakous takous holubičku. Přiznávám ovšem, že mám o trochu blíž k lyžování, ale znovu říkám, bruslit umím, občas dokážu z něčeho i vybruslit, ale krasobruslařka už ze mě nebude,“ s úsměvem doplnila zpěvačka a jak dodala sport provozuje s chutí, před pár dny se vrátila z hor, ráda se na něj dívá a bez pohybu prý prostě nemůže být.

19. 3. 2015 23:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.