(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Machálková měla „letecký“ den

Zpěvačka Leona Machálková byla jednou z ozdob galapodvečera po skončení Festivalu magie v Divadle kouzel Pavla Kožíška. Nejen, že vyprodanému hledišti zazpívala, ale hlavně při jednom z čarodějnických triků mladého mága Daniela Dočkala si i poprvé zalétala prostorem.

„Let to byl můj první, úletů ale mám už několik za sebou. O tom se asi bavit nebudeme. Díky zmíněnému mladíkovi jsem si ovšem vyzkoušela, jaké to je levitovat a musím konstatovat, že velice náročné. To, co se mnou na jevišti provedl, bylo určitě nesmírně zajímavé pro diváky, méně už pro moji tělesnou konstituci. Důležité je, že se vše zdařilo. Na další let se v dohledné době ale rozhodně nechystám a zůstanu raději při zemi,“ uvedla s úsměvem Leona Machálková, kterou z hlediště sledoval syn Artur a maminka.

Mezi diváky zavítala i Hanka Mašlíková, která je spolu s Martinou Dvořákovou už také zručnou čarodějnicí a pravou rukou Pavla Kožíška. Tentokrát ovšem nic nepředvedla. Snad jen s výjimkou svého přítele, profesionálního bojovníka Andrého Reinderse, který se po nedávné nakládačce v zápase v kleci přišel osvěžit na mnohem mírumilovnější akci.

Na ni zavítali i Zdeněk Podhůrský s přítelkyní Veronikou, Vladimír Hron s manželkou a také Martin Zounar s dcerou. „Já moc zručný zrovna nejsem a jako mág bych se neuživil, ale mám rád, když mě někdo tak trochu oblbuje. Nechci znát podstatu triků, protože pak už by to nebylo ono. V tomhle případě je nevědomost nejen na místě, ale i vítaná,“ vysvětlil Zounar a opět se zahleděl s chutí zahleděl na jeviště

23. 3. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.