Ondřej Novák, Hana Maciuchová, Petr Stach (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Maciuchová, Stach, Novák: Hvězdné obsazení premiéry v Divadle Ungelt

Jak tvrdí, nemá problém odmítnout nabízenou roli. Ne každá jí prý osloví, a tak si samozřejmě vybírá, nač kývne. Herečka Hana Maciuchová řekla naposledy ano uměleckému řediteli Divadla Ungelt Milanu Heinovi, když ji oslovil s rolí v chystané tragikomedii Petera Quiltera 4000 dnů, která bude mít premiéru tuto sobotu 4. února.

„Když mi Milan Hein nabídl roli v téhle inscenaci ani vteřinu jsem neváhala, kývla na ni a měla jsem radost. Před lety jsem v Ungeltu hrála v Quilterově jiné hře Na konci duhy, což byl vlastně životní příběh legendární zpěvačky Judy Garlandové, a věděla jsem tedy, do čeho půjdu. Quilter je skvělý autor a podle mne jeho texty jsou zárukou kvality. Dva měsíce jsme spolu s kolegy Ondřejem Novákem a Petrem Stachem pod režijním vedením Pavla Ondroucha zkoušeli a teď nás čeká premiéra. Osobně mám tragikomedie ráda, protože jsou to příběhy ze života, jednou jste nahoře, pak třeba dole, takže realita a doufám, že se tohle představení bude líbit,“ řekla Maciuchová.

Jak herečka, která přes léto „nabíjí baterky“ jízdou na motokole v přírodě, prozradila, zima není pro ni nejoblíbenějším obdobím.

„Hraji v několika představeních, večer se učím nebo si opakuji role, a když si chci odpočinout čtu si nebo velice ráda luštím sudoku. To je moje zábava. Vycházky mě v tomhle počasí nelákají, raději moc nevycházím a těším se, až zima skončí a s ní zmizí i sníh a ledovka na ulicích. Jaro, léto i podzim jsou má oblíbená období,“ prozradila Hana Maciuchová na tiskové konferenci k premiéře inscenace 4000 dnů v Ungeltu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

3. 2. 2017 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.