(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Mahu Bočanová a Marek Vašut podlehli magii. Ke komu půjdou do učení?

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová pokřtila v restauraci U mrtvýho ptáka spolu s kolegou Markem Vašutem a Hankou Mašlíkovou Reinders v pořadí už čtyřiadvacátou kouzelnickou sadu s názvem Škola kouzel junior, kterou sestavil známý mág Pavel Kožíšek.

„A máme o víkendovou zábavu postaráno. S Márinkou se podle návodu pustíme do čarování, a to by v tom byl čert, abychom něco nenatrénovaly a třeba někdy v budoucnu svůj čarodějnický um nepředvedly v Divadle kouzel Pavla Kožíška,“ nechala se slyšet Mahulena, která hned po slavnostním aktu neodolala a s dcerou nelenily a zjišťovaly, copak že to kouzelného objemná krabice obsahuje.

„Víte, když jsem byla malá, tak jsem bydlela v jednom domě s kouzelníkem. Já se vždycky těšila, až se objeví, zajde k nám a jen tak pro radost nám dětem něco zakouzlí a vykouzlí. A moc mě to fascinovalo. Jenže mou slabou stránkou je trpělivost a ta je pro tuhle činnost nezbytná. Žel, já ji jaksi neměla a nemám. Ovšem tahle sada je pro děti, takže se obrním a jsem si skoro úplně jistá, že to s dcerou zvládneme a něčemu se přiučíme,“ se smíchem dodala Mahulena Bočanová.

Součástí křtu bylo i vystoupení synů Pavla Kožíška, Jakuba a Matyáše, kteří pokračují v taťkových šlépějích.

„Víte, je to tak, že mě k čarování přivedl tatínek. Letos je to čtyřicet let, co jsem s kouzlením na jeho popud začal a teď je to tak, že u nás čaruje celá rodina. “ vysvětlil Pavel a představil kompletní čarodějnickou dynastii Kožíšků včetně seniora Oldřicha a zmíněné dvojice kouzelnických mlaďochů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 11. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.