(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Maláčové se stýská po missce. Přišla se podívat, jak to bez ní vedou.

Neformální snídaně, konaná u příležitosti 11. ročníku Česká Miss 2015 měla nečekaného hosta. Objevila se tam bývalá majitelka soutěže Michaela Bakala.

Protože finálový večer je přede dveřmi a startovní horečka  stoupá,  podpořila finalistky v jejich úsilí. Plně chápala jejich nervozitu. Sama ji zažila na vlastní kůži  v roce 1991, kdy vyhrála soutěž krásy  Miss Československo.

Na milém   setkání se potkaly  i účastnice  soutěže let minulých- Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Monika Leová, Nikola Buranská nebo Denisa Domanská.  Přiznaly, že soutěž byla pro mnohé odrazovým můstek v další kariéře.

Gabriela Kartochvílová, Česká Miss 2013, která dorazila se svým moderátorským kolegou  a  častým členem poroty soutěže Romanem Šebrlem, dodnes tvrdí: ,,Soutěž mi hodně pomohla. Moderování zpráv v televizi byl pro mne sen, který se mi díky soutěži  splnil. Jsem za tu příležitost  nesmírně vděčná.“ 

 

Finalistky soutěže jsou všechny sympatické a krásné. Která ale bude tou jedinou Českou Miss 2015 se dozvíme v sobotu večer z přímého přenosu  FTV Prima z pražské haly Forum Karlín.  

27. 3. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.