(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Maluju a miluju - opět zazpívá princ Jan Cina šíleně smutné princezně Berenice Kohoutové

Herečku Bereniku Kohoutovou uvidíme v roli princezny v oblíbené pohádce – muzikálu Šíleně smutná princezna. Nečekejte ale žádnou romantickou osůbku skrytou v mašličkách. Princezna Bereniky Kohoutové bude pěkně od rány.

„Tu pohádku mám moc ráda, a přestože je to muzikál, který až tak není můj úplný šálek kávy, kývla jsem. Nebudu kopií filmové princezny, ale trošku jiná, taková odrzlejší a asi vtipnější. Není to udělané přesně podle filmu, ale půjde o takové milé, chytré a svižné představení a s touhle partou, která se tu sešla, se na premiéru velice těším,“ nechala se slyšet princezna neboli Berenika Kohoutová.

„Je to moje nejoblíbenější pohádka, nejen kvůli písničkám a skvělým hlavním představitelům a jedinečnému výtvarnému řešení, ale hlavně díky humoru, který mě bavil už jako dítě a doteď mě nepřestává udivovat a bavit čím dál tím více,“ řekl herec a zpěvák Jan Cina, který v muzikálu ztvárnil filmového prince Václava Neckáře. 

Pohádku Šíleně smutná princezna uvede divadlo Studio DVA premiérově 25. listopadu a další role si zahrají Bohumil Klepl, Jan Kraus, Daniela Kolářová, Anna Šišková, Ladislav Frej, Oldřich Mejzlík, Roman Štabrňák, Jiří Ployhar a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.