(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Mám v hlavě muzikál. Jaký? Nechte se překvapit – říká Michal David

Hrad v Karpatech není tak tajemný jako skladatel, zpěvák a producent Michal David. Sice prozradil to, co každý dávno ví, že ho čeká monstrkoncert k pětapadesátinám s názvem Bláznivá noc 19. června v O2 Aréně, kde bude jeho speciálním hostem DJ Bobo, ale tím jeho „informační proud“ skončil. Že by jen tenhle koncert a co nějaký další muzikál?

„No, dobrá. Nosím už nějakou dobu skutečně jeden v hlavě. Ještě jsem neviděl libreto, ale chtěl bych po určité přestávce zase nějaký realizovat. Mohu ještě prozradit, že bude opět historický, ale víc už ze mě opravdu nedostanete, nechte se překvapit,“ přeci jen něco málo na tohle téma uvedl Michal, kterého jsme zastihli v Divadle Broadway, kde sledoval snahu adeptů na role v muzikálu Děti ráje, k němuž „kdysi“ složil muziku a který bude mít obnovenou premiéru v září v brněnském Boby centru.

„Jsem tu jako supervizor za hudbu, takže sleduji, jak se nápadníkům o role pěvecky daří. No, je to jako v životě, jednou jsi dole, jednou nahoře. Takové je to i s nimi. Občas se chytnu za hlavu, když slyším písničku prozpěvovat ne zrovna stylem lahodícím uchu a říkám si, děs a běs, za chvíli ovšem u jiného kluka nebo holky měním názor a s uspokojením si říkám opak, hmmm, není to špatné. Víte, ono není jednoduché poslouchat svoje písničky v interpretaci někoho jiného. Snažím se tedy být nezaujatý, a kdybych měl celkově ohodnotit úroveň, tak až na pár výjimek, je tady pěvecká úroveň je velice slušná,“ dodal Michal David.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

8. 4. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.