(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Mama Mia! Helena Vondráčková v roli Donny.

V hlavní roli zpěvačky Donny se od října představí legendární Helena Vondráčková. Jako speciální host muzikálu Mamma Mia! zazpívá hity Dancing Queen, Super Trouper anebo The Winner Takes It All, který v 80. letech proslavila s textem Zdeňka Borovce „A ty se ptáš, co já“.

Tak zní úvod tiskové zprávy, kterou vydala produkce muzikálu Mama Mia!  Utahne však Helena Vondráčková hlavní roli Donny, ženské plné života a energie, která musí tryskat z jeviště až do zadních řad Kongresového paláce? 

Od nejstarší představitelky Donny Leony Machálkové dělí Helenu dvacet  let. Představitelkám mladičké Sophie by mohla Vondráčková dělat babičku. Když nepřekonatelná Meryl  Streepová točila film Mama Mia bylo jí 58 let.

Helena Vondráčková je ale známá tím, že na sobě neustále tvrdě pracuje. Udržuje si fyzickou kondici, ať v tělocvičně nebo při práci na zahradě  a  tak  zdatně konkuruje svým, o mnoho let mladším kolegyním.

Zpěvačka má   praxi i od vody, kterou nasbírala na své lodi na Slapech. A to už je na řecký ostrov, kde se odehrává děj muzikálu,  velmi blízko. 

Helenu Vondráčkovou celkově čeká velmi hektický podzim. Mimo učinkování v muzikálu a vlastních vystoupení, začne jezdit  se souborem písní a tanců Alexandrovci na jejich velkém turné po České republice, kde  zazpívá píseň i z muzikálu Mama Mia!. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

19. 5. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.