Monika Štiková nám ukáže, jaká je tchyně! (Zdroj: Facebook/Twitter ) 3x FOTO

Máma Ornelly je zpět: Monika Štiková se předvede v reality show Tchyně!

Televize Barrandov uvede na podzim další formát, který se osvědčil na Slovensku, reality show Tchyně. Tváří pořadu, tedy samotnou tchyní, bude Monika Štiková (43).

"Jde o neotřelý formát, úplně jiný druh reality show. Nabízí vyhrocené emoce, krize rodin de facto v přímém přenosu," sdělil Týdnu František Borovský, programový ředitel TV Barrandov.

Borovský věří, že diváky k obrazovkám přilákají konfliktní situace: "Půjde o hodně vypjaté situace, což je vždycky, jakmile se řeší rodinné vztahy."

"Už dlouho jsme měli koncept reality show hotový, ale pořád nám chyběla tchyně. Monika pak jednou byla na Barrandově kvůli úplně něčemu jinému, nám ale okamžitě padla do oka a věděli jsme, že ona je přesně ta, kterou pro pořad hledáme. Dokáže být motorem, který lidi rozpohybuje, stmelí a dá jim ohromnou energii," vysvětlil šéf programu.

"Do pořadu si vybírám rodiny, které mají problémy. Těmto rodinám se budu snažit ze svých vlastních zkušeností poradit, aby se jejich rodinná situace zlepšila. Na natáčení jsem se moc těšila, je to pro mě obrovská výzva," prozradila protagonistka pořadu Monika Štiková.

"Už když jsme byly s Charlotte malý holky, tak nám doma uměla naše miniproblémy rozebrat tak, že jsme ani nevěděly, že nějaký byly," pěje chválu na matku Ornella Koktová (22) ve svém blogu na eXtra.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 8. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.